• DGAC 4 ZA vrijdag speeldag man

  • Error:

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, FredTeamspeler
    Becker, JorgTeamspeler
    Bekker, MikeTeamspeler
    Bleeker, DaanTeamspeler
    Haker, RobinTeamspeler
    Spaander, MennoTeamspeler
    Spaander, YannickTeamspeler

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden DGAC 4 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC 34 500000000
    2Alcmaria Victrix 500000000
    3DGAC 400000000
    4DGAC 600000000
    5HZV/Het Vennewater 1100000000
    6HZV/Het Vennewater 1200000000
    7Koedijk 500000000
    8Koedijk 700000000
    9Koedijk 900000000
    10KSV 300000000
    11SVW 27 300000000
    12ZV Vrone 1600000000
    13ZA/ Bluedesk Internet 300000000
    14ZA/ Bluedesk Internet 500000000