• Programma

  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdScheidsrechterAccommodatiePlaatsDetails
    1 okt.19:15DGAC JO17-1 - KSV JO17-2E. (Ed) AsselmanBlinkerd, de (Schoorl)SCHOORL
    1 okt.20:10DGAC JO19-1 - Koedijk JO19-1E. (Ed) AsselmanBlinkerd, de (Schoorl)SCHOORL
    1 okt.21:05DGAC 6 - VVS 46 3Blinkerd, de (Schoorl)SCHOORL
    1 okt.22:00DGAC 3 - ZA/ Bluedesk Internet 5Blinkerd, de (Schoorl)SCHOORL
    6 okt.20:00AZV (Akersloot) 5 - DGAC 5Lelie, deAKERSLOOT
    6 okt.20:10HZV/Het Vennewater VR1 - DGAC VR1R. (Rob) SasburgVennewater, hetHEILOO
    8 okt.19:15DGAC 6 - Alkmaarsche Boys 2Blinkerd, de (Schoorl)SCHOORL
    8 okt.19:15ZV Vrone JO17-2 - DGAC JO17-1GeestmerambachtNOORD-SCHARWOUDE
    8 okt.19:15V.V. Bergen JO19-1 - DGAC JO19-1EuropahalBERGEN NH
    8 okt.20:10DGAC 4 - Koedijk 9Blinkerd, de (Schoorl)SCHOORL
    8 okt.20:10V.V. Bergen 2 - DGAC 1EuropahalBERGEN NH
    8 okt.21:05DGAC 2 - Kolping Boys 4Blinkerd, de (Schoorl)SCHOORL
    15 okt.19:15DGAC JO19-1 - KSV JO19-1M.J. (Martin) LinkBlinkerd, de (Schoorl)SCHOORL
    15 okt.19:15SVW 27 2 - DGAC 6DeimoshalHEERHUGOWAARD
    15 okt.20:10DGAC 1 - Heertjes/Albino trouwringen 2M.J. (Martin) LinkBlinkerd, de (Schoorl)SCHOORL
    15 okt.20:10Limmen VR5 - DGAC VR2Enterij deLIMMEN
    15 okt.21:05DGAC 5 - DGAC 3Blinkerd, de (Schoorl)SCHOORL
    15 okt.21:10Castricum FC 2 - DGAC 4Bloemen, deCASTRICUM
    22 okt.19:15Koedijk JO19-1 - DGAC 1Alkmaar-NoordALKMAAR
    22 okt.21:05Koedijk 6 - DGAC 3EuropahalBERGEN NH
    22 okt.21:45Koedijk 3 - DGAC 6GeestmerambachtNOORD-SCHARWOUDE
    29 okt.19:15DGAC VR2 - Texel 94 VR2Blinkerd, de (Schoorl)SCHOORL
    29 okt.19:15LZVV/Sport 2000 JO17-1 - DGAC JO17-1GeestmerambachtNOORD-SCHARWOUDE
    29 okt.20:10DGAC 6 - VVS 46 3Blinkerd, de (Schoorl)SCHOORL
    29 okt.20:10GSV VR1 - DGAC VR1Alkmaar-NoordALKMAAR
    29 okt.20:10KSV JO19-1 - DGAC JO19-1DeimoshalHEERHUGOWAARD
    29 okt.21:05DGAC 3 - AZV (Akersloot) 5Blinkerd, de (Schoorl)SCHOORL
    29 okt.21:05Koedijk 2 - DGAC 1GeestmerambachtNOORD-SCHARWOUDE
    29 okt.22:00DGAC 4 - AZV (Akersloot) 3Blinkerd, de (Schoorl)SCHOORL
    1 nov.20:25Zeemacht VR5 - DGAC VR2Brug de (Den Helder)DEN HELDER
    5 nov.19:15DGAC JO17-1 - AFC 34 JO17-2Blinkerd, de (Schoorl)SCHOORL
    5 nov.19:15ZA/ Bluedesk Internet 5 - DGAC 4Hoornse Vaart, deALKMAAR
    5 nov.20:10DGAC VR1 - White Stones VR1Blinkerd, de (Schoorl)SCHOORL
    5 nov.20:10Heertjes/Albino trouwringen JO19-1 - DGAC JO19-1NoorderendHEERHUGOWAARD
    5 nov.21:05DGAC 1 - Ayyildiz Spor 2Blinkerd, de (Schoorl)SCHOORL
    5 nov.22:00DGAC 5 - ZA/ Bluedesk Internet 4Blinkerd, de (Schoorl)SCHOORL
    5 nov.22:00Koedijk 3 - DGAC 6GeestmerambachtNOORD-SCHARWOUDE
    5 nov.22:00Puinhoop United 4 - DGAC 2NoorderendHEERHUGOWAARD
    5 nov.22:00SVW 27 3 - DGAC 3Draai, deHEERHUGOWAARD
    8 nov.19:15SSV VR1 - DGAC VR1NoorderendHEERHUGOWAARD
    12 nov.19:15DGAC 4 - DGAC 5Blinkerd, de (Schoorl)SCHOORL
    12 nov.19:15Apollo 68 2 - DGAC 1Stap deOBDAM
    12 nov.20:10DGAC JO19-1 - Team Alkmaar/Sportstars JO19-1Blinkerd, de (Schoorl)SCHOORL
    12 nov.21:05DGAC VR2 - GSV VR3Blinkerd, de (Schoorl)SCHOORL
    12 nov.22:00DGAC 6 - KSV 1Blinkerd, de (Schoorl)SCHOORL