• DGAC VR2 ZA vrijdag speeldag vrouw

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Delis, EllenTeamspeler
    Druijven, FroukjeTeamspeler
    Duinmeijer, CamillaTeamspeler
    Heil, AnneliesTeamspeler
    Hendriks, SissyTeamspeler
    Plomper, DonnaTeamspeler
    Schotvanger, MarjanTeamspeler
    Veen, Jolanda vanTeamspeler

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 okt. 19:15DGAC VR2 - Texel 94 VR2Blinkerd, de (Schoorl)
    1 nov. 20:25Zeemacht VR5 - DGAC VR2Brug de (Den Helder)
    12 nov. 21:05DGAC VR2 - GSV VR3Blinkerd, de (Schoorl)
    19 nov. 20:10DGAC VR2 - Limmen MO19-1Blinkerd, de (Schoorl)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 okt.Limmen VR5 - DGAC VR23 - 6
  • Poulestanden DGAC VR2 (1314 Vrouwen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZV Vrone VR243102361710
    2Zeemacht VR5430112669
    3AFC 34 VR14220166108
    4Alkmaarsche Boys VR1421116977
    5DGAC VR23201151146
    6ZV Vrone VR432019636
    7ZA/ Bluedesk Internet VR242027616
    8Limmen MO19-14121812-45
    9GSV VR331117704
    10SVW 27 VR14013525-201
    11Texel 94 VR23003416-120
    12Limmen VR54004618-120