• DGAC MO19-1 ZA vrijdag speeldag vrouw

  • DGAC MO19-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRol
    Bourgonje, Maud vanTeamspeler
    Hoffman, RobinTeamspeler
    Ierssel, Benthe vanTeamspeler
    Prins, LiselotTeamspeler
    Prins, LuckOverige staf
    Wijnalda, RenskeTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden DGAC MO19-1 (1322 Meiden Onder 19 Futsal (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HZV/Het Vennewater MO19-1870161124921
    2Theater (het)/Drukkerij Krijgsman MO19-1842233181514
    3DGAC MO19-173222318511
    4Zeemacht/HMS MO19-161231126-155
    5White Stones MO19-170071064-540

    Poulestanden DGAC MO19-1 (1323 Meiden Onder 19 Futsal (voorjaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HZV/Het Vennewater MO19-1862042132920
    2Theater (het)/Drukkerij Krijgsman MO19-1833232221012
    3Zeemacht/HMS MO19-183232424011
    4DGAC MO19-182422030-1010
    5White Stones MO19-180172554-291

    Poulestanden DGAC MO19-1 (B6610 Vrouwen Futsal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zwaluwen Utrecht '11 VR11100210213
    2Geel Wit '20 sv. VR11100163133
    3GS'76 VR11100130133
    4Marken sv. VR11100120123
    5Hillegom sv VR11100110113
    6Boys The / L'Aiuto Adm. Dienstv. VR11100111103
    7Exstudiantes Amsterdam VR11100100103
    8ZVC Veenendaal VR11100100103
    9VSV VR1110011383
    10VVS 46 VR111009183
    11ZVV Zwaag VR3110010373
    12Diemen sv. VR111008173
    13Team Alkmaar/Sportstars VR111007073
    14Wognum Nicols VR311007073
    15ZVV Zwaag VR111007073
    16DWOW VR211009363
    17sv Parkhout VR111009363
    18Hercules VR111007163
    19ZA/ Bluedesk Internet VR211007163
    20Spakenburg VR111006153
    21Alkmaarsche Boys VR111005053
    22RTC 72 VR311005053
    23Zwaluwen Utrecht '11 VR311006243
    24Sporting S VR111006333
    25DESS VR111005233
    26Zwaluwen Utrecht '11 VR411004133
    27vv Zwanenburg VR111004133
    28Geel Wit '20 sv. VR211003033
    29Texel 94 VR111003033
    30Zeemacht VR311003033
    31KDO sv VR111006423
    32Zwaluwen Utrecht '11 VR211004223
    33RTC 72 VR211002023
    34Texel 94 VR211002023
    35Counters (The) VR111007613
    36VVS 46 VR311004313
    37ZA/ Bluedesk Internet VR311004313
    38Hercules VR211003213
    39Spirit 30 (SC) VR111002113
    40Wognum Nicols VR111001013
    41DGAC MO19-111002203
    42ZV Vrone VR411001103
    43Zeemacht VR211001103
    44Hercules VR411001103
    45Apollo 68 VR100000000
    46Patria VR100000000
    47Spirit 30 (SC) VR200000000
    48Theater (het)/Drukkerij Krijgsman MO19-100000000
    49ZV Vrone VR600000000
    50ZV Vrone VR200000000
    51Zeemacht VR400000000
    52Zeemacht/HMS MO19-100000000
    53AZV (Akersloot) VR210012200
    54ZV Vrone VR110011100
    55DESTO VR110011100
    56ZA/ Bluedesk Internet VR410011100
    57AZV (Akersloot) VR1100167-10
    58Berkhout VR1100134-10
    59ZV Vrone VR3100134-10
    60DESTO VR2100123-10
    61Zouaven (de) VR1100112-10
    62OZV Obdam VR1100101-10
    63Zaalvoetbal Onze Gezellen VR1100146-20
    64Kosterman VR1100124-20
    65Zeemacht VR5100102-20
    66Zouaven (de) VR2100102-20
    67ZVVO Sandow VR1100136-30
    68ZA/ Bluedesk Internet VR5100125-30
    69Amstelveen/Heemraad VR1100114-30
    70Faja Lobi KDS VR1100114-30
    71AFC 34 VR1100103-30
    72Demi Sport VR1100103-30
    73DGAC VR1100103-30
    74Hercules VR5100126-40
    75SVO HZM'22 VR3100116-50
    76GSV VR2100105-50
    77ZVV Zwaag VR2100105-50
    78TSV Twisk VR1100139-60
    79Zwaluwen Utrecht '11 VR5100139-60
    80Hovocubo VR2100117-60
    81Zwaluwen Utrecht '11 VR6100117-60
    82DESS VR21001310-70
    83SVO HZM'22 VR2100118-70
    84ZA/ Bluedesk Internet VR1100107-70
    85Zouaven (de) VR3100107-70
    86ZVV Zwaag VR4100107-70
    87Triple ThreaT/Onside Futsal VR11001311-80
    88GSV VR1100119-80
    89AZV (Amstelveen) VR11001111-100
    90Zaalvoetbal Onze Gezellen VR21001010-100
    91Zwaluwen Utrecht '11 VR71001010-100
    92Demi Sport VR21001011-110
    93ASV Arsenal VR21001012-120
    94Overbos sv. VR11001316-130
    95FC Harmelen VR11001013-130
    96Hercules VR61001021-210

    Poulestanden DGAC MO19-1 (B6620 Vrouwen Futsal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZA/ Bluedesk Internet VR21100120123
    2Zwaluwen Utrecht '11 VR311009093
    3Sporting S VR111008083
    4Spakenburg VR111005053
    5Zeemacht VR411005053
    6Geel Wit '20 sv. VR111009543
    7ZVV Zwaag VR311008443
    8Counters (The) VR111006243
    9Team Alkmaar/Sportstars VR111006243
    10Wognum Nicols VR211007433
    11DGAC MO19-111004133
    12zvv Nieuweboer Architecten VR111004133
    13RTC 72 VR311003033
    14VSV VR111003033
    15Alkmaarsche Boys VR111003123
    16Wognum Nicols VR311003123
    17DESS VR111006513
    18RTC 72 VR211006513
    19Theater (het)/Drukkerij Krijgsman MO19-111005413
    20Zwaluwen Utrecht '11 VR411005503
    21Texel 94 VR111002203
    22Diemen sv. VR100000000
    23Exstudiantes Amsterdam VR100000000
    24Hercules VR100000000
    25Hercules VR400000000
    26Hillegom sv VR100000000
    27KDO sv VR100000000
    28sv Parkhout VR100000000
    29RTC 72 VR100000000
    30Spirit 30 (SC) VR200000000
    31Zwaluwen Utrecht '11 VR200000000
    32Zwaluwen Utrecht '11 VR100000000
    33Patria VR110015500
    34Zeemacht VR310012200
    35DWOW VR2100156-10
    36Zeemacht VR2100156-10
    37ZA/ Bluedesk Internet VR3100145-10
    38ZV Vrone VR2100113-20
    39Zeemacht/HMS MO19-1100113-20
    40ZVV Zwaag VR1100147-30
    41Texel 94 VR2100114-30
    42VVS 46 VR1100114-30
    43Geel Wit '20 sv. VR2100103-30
    44Spirit 30 (SC) VR1100103-30
    45vv Zwanenburg VR1100159-40
    46VVS 46 VR3100148-40
    47Marken sv. VR1100126-40
    48Wognum Nicols VR1100126-40
    49Apollo 68 VR1100105-50
    50GS'76 VR1100105-50
    51ZV Vrone VR4100108-80
    52Hercules VR2100109-90
    53ZV Vrone VR61001012-120

    Poulestanden DGAC MO19-1 (B6630 Vrouwen Futsal beker recreatie 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Counters (The) VR11100180183
    2Hillegom sv VR11100121113
    3Team Alkmaar/Sportstars VR1110010553
    4Zwaluwen Utrecht '11 VR111007253
    5Theater (het)/Drukkerij Krijgsman MO19-111005053
    6ZA/ Bluedesk Internet VR211005233
    7Geel Wit '20 sv. VR111004133
    8KDO sv VR111004133
    9sv Parkhout VR111003033
    10Hercules VR111005323
    11RTC 72 VR111005323
    12RTC 72 VR211003123
    13DESS VR111003213
    14Diemen sv. VR111003213
    15RTC 72 VR311002113
    16Zwaluwen Utrecht '11 VR300000000
    17Sporting S VR1100123-10
    18Texel 94 VR1100123-10
    19Hercules VR4100112-10
    20VSV VR1100135-20
    21ZVV Zwaag VR3100135-20
    22Zwaluwen Utrecht '11 VR4100113-20
    23Spakenburg VR1100125-30
    24zvv Nieuweboer Architecten VR1100114-30
    25Zwaluwen Utrecht '11 VR2100114-30
    26Wognum Nicols VR3100103-30
    27Exstudiantes Amsterdam VR11001510-50
    28Wognum Nicols VR2100127-50
    29Spirit 30 (SC) VR2100105-50
    30DGAC MO19-11001112-110
    31Alkmaarsche Boys VR11001018-180