• DGAC 6 ZA vrijdag speeldag man

  • Error:

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beeldman, ErikTeamspeler
    Besseling, TimTeamspeler
    Borst, TomTeamspeler
    Dijk, Bo vanTeamspeler
    Huikeshoven, DaanTeamspeler
    Keijzer, Tom deTeamspeler
    Ploeg, Roman van derTeamspeler
    Pouwer, IanTeamspeler
    Smit, ThomTeamspeler
    Tuin, SilTeamspeler

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden DGAC 6 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC 34 500000000
    2Alcmaria Victrix 500000000
    3DGAC 400000000
    4DGAC 600000000
    5HZV/Het Vennewater 1100000000
    6HZV/Het Vennewater 1200000000
    7Koedijk 500000000
    8Koedijk 700000000
    9Koedijk 900000000
    10KSV 300000000
    11SVW 27 300000000
    12ZV Vrone 1600000000
    13ZA/ Bluedesk Internet 300000000
    14ZA/ Bluedesk Internet 500000000